Gaminiai > Apie mus

Apie mus


 

Įmonė "Suvena" savo veiklą pradėjo 1992 metais Panevėžio mieste. Pagrindinė įmonės veikla – rankų darbo keraminių suvenyrų, dovanų gamyba. Pirmieji įmonės gaminiai buvo nameliai-žvakidės, kurie nuo 1994 m. buvo pradėti eksportuoti į JAV, Kanada ir Vokietija. Įmonė sukaupusi 25 metų patirtį šiandien rinkai siūlo įvairiausių rankų darbo keraminių gaminių bei dekoruotus porceliano suvenyrus. Įmonės branduolį sudaro patyrę keramikos meistrai ilgus metus lavinę savo įgūdžius šaunioje ir darnioje komandoje. Jūsų pasirinkimui mes siūlome: keraminius namelius - žvakides, kuriuose galima naudoti aromatinius aliejus, magnetukus atspindinčius įvairių miestų žinomus pastatus ar vietoves, švyturių modelius, bokalus su miestų vaizdais ir kitais paveikslėliais, smilkalines gaminamas įvairių figūrėlių bei namelių pavidalo, varpelius ir kitus rankų darbo keraminius suvenyrus. Taip pat įmonė siūlo įvairius porceliano bei stiklo suvenyrus antpirščius, lėkštutes, šaukštelius, varpelius, bokaliukus, pelenines, stikliukus dekoruotus įmonės meistrų.
Nuo 2000m. mūsų gaminami gaminiai yra ženklinami originaliu, registruotu įmonės ženklu-delno atvaizdu su užrašu Hand Made. Šiandien įmonės "Suvena" produkcija pažįstama ir vertinama ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje rinkoje, mumis pasitiki šimtai verslo klientų. Kviečiame ir Jus tapti mūsų klientais ar partneriais.
Įmonė Suvena 2009m. praplėtė savo veiklą ir pristatė naują interneto erdvę, internetinį tinklapį skirtą keramikams www.keramikams.lt
Tai yra internetinis portalas kuriame galima įsigyti įvairias priemones keramikams įrankius, žaliavas, įrengimus, porceliano ruošinius skirtus dekoravimui, forume sužinoti naudingos informacijos, spręsti iškilusius klausimus, rasti naudingų nuorodų ir t.t..

Save

Save

Home Home Design By Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple Home

Suvena - Keraminių suvenyrų gamyba