Gaminiai > Gamyba

Gamyba

Keramika – viena iš seniausių gamybos rūšių.  Mūsų aplinkoje aptinkama daugybę daiktų, pagamintų iš molio, kuriuos galima įvardinti vienu žodžiu – keramika. Keraminiai gaminiai gaminami daugelyje pasaulio šalių, tačiau pramoniniai gaminiai negali prilygti rankų darbo keramikai. Mūsų įmonė gaminių gamyboje naudoja Lietuvoje iškastą ir paruošta molį, lietuviškas, čekiškas bei ispaniškas glazūras, kurios yra nekenksmingos ir sertifikuotos. Tik iš gerai paruoštos molio masės nulipdyti gaminiai yra mechaniškai atsparūs.
   Naudojant įvairių spalvų ir atspalvių glazūras mes puikiai atkuriame pastatų spalvas ir pagamintas modelis įgauna nepakartojamą žavesį. Gamybos procesas užtrunka nuo 2 iki 4 savaičių, kuris susideda iš kelių etapų: lipdymo, džiovinimo, degimo, glazūravimo ir antro degimo.
 LIPDYMAS

Lipdymo procesas prasideda nuo molio kočiojimo. Kad molis būtų vienodo storio, jis kočiojamas tarp dviejų medinių juostelių.


 Šablonų pagalba molio plokstė supjaustoma į tam tikrų formų gabalus.
Formelių pagalba badomi langai.

 GAMINIŲ DŽIOVINIMAS
 Gaminių džiovinimas yra svarbus keramikos gamybos procesas, nuo kurio priklauso gaminių kokybė. Tik gerai išdžiovinti gaminai yra kokybiški ir atsparesni skilimams. Gaminiai yra džiovinami nuo 5 iki 10 dienų. Džiūdami gaminiai susitraukia apie 10%.

 DEGIMAS

  Svarbiausiais įrenginys keramikos versle yra degimo krosnis. Mūsų įmonėje naudojamos elektrinės krosnys. Degimas ne tik sunkus, bet ir brangiai kainuojantis procesas. Mūsų gaminami gaminiai yra degami du kartus.


 GLAZŪRAVIMAS

  Glazūruojami yra jau kartą išdegti gaminiai. Pirmiausia jie yra mirkomi į skystą glazūrą, o po to glazūruojami.


 PAKAVIMAS

  Gaminiai yra pakuojami į gofro kartono dėžes. Saugiam gaminiu pakavimui dėžės viduje naudojamas kartonas arba plėvele su oro burbuliukais. Bokalus, bokaliukus ir smilkalines pakuojame į individualias balto kartono dėžutes. Užsakovams pageidaujant, visi gaminiai gali būti pakuojami į individualias dėžutes. Tokiu atveju minimalus vieno gaminio kiekis yra 25 vnt..


 Visi bokalai yra pakuojami į individualias dėžutes.

 Užsakovams pageidaujant, gaminiai pakuojami į individualias dėžutes. Transportuojant dėžės sudedamos ant paletės.
Norėdami užtikrinti saugų transportavimą oro transportu, gaminius pakuojame į specialias kartonines dėžes, kurios užtikrina saugia kelionę.

Home Home Design By Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple Home

Suvena - Keraminių suvenyrų gamyba